21 ene. 2016

Votus al Senáu 2015 n'El Rebollal

NAVAFRÍAS


Esther Basilia del Brío González        (PP)                 151
Francisco Javier Iglesias García          (PP)                150
Gonzalo Jesús Robles Orozco              (PP)                149
María del Carmen Juanes Barciela    (PSOE)           116
Rosa María López Alonso                     (PSOE)         111
Alfonso Buenaventura Calvo González (PSOE)       110
José Antonio Mateos Temprano   (PODEMOS)         23
Rafael Fraile García                        (PODEMOS)        21
Susana Luengo Gallego                 (PODEMOS)          21
Ana Suárez Otero                                    (C’s)               15
Liduvino Barbado Sastre                         (C’s)              12
Alejandro del Amo García                    (C’s)                 9
María Isabel López Blázquez               (IU)                   7
Alejandro Álvarez García                      (IU)                  3
Santiago Aramendi Ostolaza               (UPYD)             2
José Luis Sánchez Martín                      (IU)                  2
María Rocío Gómez Juanes                  (PACMA)         2
Seila Fernández Fernández                  (UPYD)             1
José Benito Mateos Pascual                (PREPAL)          1

PAYU


Rosa María López Alonso                     (PSOE)          80
Alfonso Buenaventura Calvo González (PSOE)        73
María del Carmen Juanes Barciela    (PSOE)           72
Gonzalo Jesús Robles Orozco              (PP)                54
Esther Basilia del Brío González        (PP)                 53
Francisco Javier Iglesias García         (PP)                 52
José Antonio Mateos Temprano   (PODEMOS)        16
Rafael Fraile García                        (PODEMOS)       14
Susana Luengo Gallego                 (PODEMOS)         14
Ana Suárez Otero                                    (C’s)               8
Liduvino Barbado Sastre                        (C’s)               7
José Benito Mateos Pascual                (PREPAL)         5
Alejandro del Amo García                    (C’s)                 4
Santiago Aramendi Ostolaza               (UPYD)             3
María Isabel López Blázquez               (IU)                   3
Antonio Cruz Fernández                      (UPYD)             2
Seila Fernández Fernández                  (UPYD)             2
Alejandro Álvarez García                      (IU)                 1
José Luis Sánchez Martín                      (IU)                 1
Miguel Ángel Diego Núñez                   (PREPAL)       1
Manuela Iglesias Carreño                     (PREPAL)       1

PEÑAPARDA


Gonzalo Jesús Robles Orozco              (PP)                126
Francisco Javier Iglesias García          (PP)                125
Esther Basilia del Brío González         (PP)                121
Rosa María López Alonso                     (PSOE)          86
Alfonso Buenaventura Calvo González (PSOE)        86
María del Carmen Juanes Barciela    (PSOE)           86
Susana Luengo Gallego                 (PODEMOS)         11
José Benito Mateos Pascual                (PREPAL)        9
José Antonio Mateos Temprano   (PODEMOS)         9
Rafael Fraile García                        (PODEMOS)        8
Liduvino Barbado Sastre                        (C’s)              7
Ana Suárez Otero                                    (C’s)              5
Alejandro del Amo García                    (C’s)                5
Alejandro Álvarez García                      (IU)                2
Santiago Aramendi Ostolaza               (UPYD)            1
Antonio Cruz Fernández                      (UPYD)           1
José María Medina Gómez                  (PACMA)        1
Francisco Javier Rubio Bragado          (VOX)             1
Alexander Samuel Pérez Gutiérrez     (VOX)              1
María Ferrer Torío                                  (VOX)           1
Miguel Ángel Diego Núñez                   (PREPAL)       1
Manuela Iglesias Carreño                     (PREPAL)       1
Mario López Pascua                                (PCPE)           1

ROBREA


Gonzalo Jesús Robles Orozco              (PP)                  116
Francisco Javier Iglesias García          (PP)                  111
Esther Basilia del Brío González         (PP)                  110
Rosa María López Alonso                      (PSOE)          103
Alfonso Buenaventura Calvo González (PSOE)          96
María del Carmen Juanes Barciela      (PSOE)           95
Susana Luengo Gallego                 (PODEMOS)          37
José Antonio Mateos Temprano   (PODEMOS)          36
Liduvino Barbado Sastre                        (C’s)               32
Rafael Fraile García                        (PODEMOS)         32
Ana Suárez Otero                                    (C’s)                28
Alejandro del Amo García                     (C’s)                 26
María Isabel López Blázquez                (IU)                   12
Alejandro Álvarez García                      (IU)                  11
José Luis Sánchez Martín                      (IU)                   9
José Benito Mateos Pascual                (PREPAL)          5
Santiago Aramendi Ostolaza               (UPYD)              4
Antonio Cruz Fernández                      (UPYD)              2
Seila Fernández Fernández                  (UPYD)              2
Miguel Ángel Diego Núñez                  (PREPAL)          1
María Dolores Ochoa Amador (RECORTES CERO) 1

VILLARRUBIAS


Gonzalo Jesús Robles Orozco              (PP)                95
Francisco Javier Iglesias García          (PP)                92
Esther Basilia del Brío González         (PP)                91
Rosa María López Alonso                     (PSOE)          56
Alfonso Buenaventura Calvo González (PSOE)        54
Alejandro del Amo García                     (C’s)               9
Liduvino Barbado Sastre                        (C’s)              6
Ana Suárez Otero                                    (C’s)              6
José Antonio Mateos Temprano   (PODEMOS)         5
Rafael Fraile García                        (PODEMOS)        5
Susana Luengo Gallego                 (PODEMOS)          5
José Benito Mateos Pascual               (PREPAL)         2
María del Carmen Juanes Barciela     (PSOE)            1
Santiago Aramendi Ostolaza               (UPYD)            1
Antonio Cruz Fernández                      (UPYD)           1
Francisco Javier Rubio Bragado          (VOX)             1
Alexander Samuel Pérez Gutiérrez      (VOX)             1
María Ferrer Torío                                 (VOX)            1

TOTAL VOTUS AL SENÁU N’EL REBOLLAL


Gonzalo Jesús Robles Orozco              (PP)                  540
Francisco Javier Iglesias García          (PP)                  530
Esther Basilia del Brío González         (PP)                  525
Rosa María López Alonso                      (PSOE)           436
Alfonso Buenaventura Calvo González (PSOE)          419
María del Carmen Juanes Barciela      (PSOE)            370
José Antonio Mateos Temprano    (PODEMOS)           89
Susana Luengo Gallego                  (PODEMOS)           88
Rafael Fraile García                        (PODEMOS)          80
Liduvino Barbado Sastre                        (C’s)                 64
Ana Suárez Otero                                    (C’s)                 62
Alejandro del Amo García                     (C’s)                 53
María Isabel López Blázquez                  (IU)                 22
José Benito Mateos Pascual                 (PREPAL)         22
Alejandro Álvarez García                        (IU)                17
José Luis Sánchez Martín                        (IU)                13
Santiago Aramendi Ostolaza                (UPYD)            11
Antonio Cruz Fernández                       (UPYD)             6
Seila Fernández Fernández                   (UPYD)             5
Miguel Ángel Diego Núñez                  (PREPAL)          3
María Rocío Gómez Juanes                  (PACMA)         2
Manuela Iglesias Carreño                     (PREPAL)        2
Francisco Javier Rubio Bragado            (VOX)             2
Alexander Samuel Pérez Gutiérrez        (VOX)             2
María Ferrer Torío                                  (VOX)             2
José María Medina Gómez                  (PACMA)           1
María Dolores Ochoa Amador (RECORTES CERO)  1

Mario López Pascua                                (PCPE)            1

NOTA: en coloráu los dos candidatus con raícis n'El Rebollal

PARTÍUS


PP (Partíu Populal)
PSOE (Partíu Socialista Obreru Español)
PODEMOS (PODEMUS)
C’s (Ciudadanus)
IU (Izquierda Uñía)
PREPAL (Partíu Regionalista el País Leonés)
UPYD (Unión, Progresu y Democracia)
PACMA (Partíu Animalista Contra el Mal tratu a los Animalis)
VOX (VOX)
RECORTES CERO – GRUPO VERDE (Recortis Ceru – Grupu Verdi)
PCPE (Partíu Comunista de los Pueblus d’España)

No hay comentarios:

Publicar un comentario